ایا لیپوسونیکس برای شما مناسب است؟

ایا لیپوسونیکس برای شما مناسب است؟

لیپوسونیکس یک شیوه غیر تهاجمی و بدون نیزا به عمل حراجی است که برای نابودی سلول‌های چربی به صورت دائمی از انرژی فراصوت استفاده می‌کند. این عمل زیبایی، چربی‌های موجود در بدن را به خصوص در شکم و اطراف آن نابود می‌کند. لیپوسونیکس یکی از شیوه‌های کاهش چربی است که توسط پزشکان ارائه می‌شود. این شیوه بدون آسیب رساندن به پوست عمل را انجام می‌دهد.

انجام جلسه درمانی لیپوسونیکس چه مقدار طول می‌کشد؟

این عمل زیبایی، به صورت معمولی دارای جلسه درمانی است که یک ساعت به طول می‌انجامد و درد زیادی را به وجود نخواهد آورد. قبل از انجام عمل پزشک شما را معاینه خواهد کرد. میزان زمانی که جلسه درمانی به طول می‌انجامد بستگی به اندازه سطح مقطع قسمتی دارد که قرار است عمل لیپوسونیکس روی آن انجام شود.

لیپوسونیکس چگونه عمل می‌کند؟

این شیوه غیر تهاجمی از انرژی فراصوت با تراکم زیاد روی هدف استفاده می‌کند. بدین ترتیب چربی‌ها در لایه‌های عمیق پوست تحت تاثیر قرار می‌گیرد. این شیوه ذخیره‌‌های چربی را نابود می‌کند در حالی که هیچ آسیبی به پوست و ارگان‌های بدن نخواهد رساند. این عمل اندازه دور کمر و شکم کمتری را برای شما فراهم خواهد کرد تا لباس‌های مد نظر خود را به راحتی بپوشید.

تفاوت لیپوسونیکس با دیگر شیوه‌های کاهش چربی چیست؟

استفاده از انرژی فراصوت با ترکم زیاد که سلول‌های چربی را با امنیت و تاثیرگذاری زیاد، نابود می‌کند از ویژگی اصلی لیپوسونیکس است. این انرژی به وجود آمده به لایه زیرین پوست نفوذ کرده و بدون عوارض جانبی مثل سوختگی درمان را انجام می‌دهد. این مورد باعث می‌شود که درمان با استفاده از لیپوسونیکس بسیار آسان باشد.

مزایای لیپوسونیکس

این شیوه درمانی چندین مزایای بسیار خوب را ارائه می‌کند. لیپوسونیکس برای کاهش چربی بسیار تاثیرگذار است. بسیاری از بیماران تنها چند هفته بعد از عمل لیپوسونیکس نتایج قابل توجهی را مشاهده می‌کنند. به خاطر اینکه این شیوه درمانی نیازی به عمل جراحی ندارد در نتیجه نیازی به استراحت نیز وجود ندارد. به همین خاطر نیز ریسک‌های بعد از عمل جراجی نیز در این شیوه وجود ندارد تا سلامت بیمار را با مخاطره مواجه کند. بیمار می‌تواند بعد از انجام عمل سرپایی به راحتی اعمال روزانه خود را پیگیری کند.

چه افرادی برای درمان لیپوسونیکس مناسب هستند؟

این درمان برای بانوان و مردان مناسب است. کاندیدای مناسب برای این درمان افرادی هستند که حتی بعد از رعایت رژیم غذایی دقیق و ورزش نتوانستند چربی‌ها را نابود کنند. همچنین افرادی که علاقه به انجام عمل جراحی را ندارند می‌توانند به راحتی از لیپوسونیکس استفاده کنند. در کنار آن باید گفت که بیمار باید در سلامت کامل به سر ببرد تا عمل لیپوسونیکس بهترین عملکرد را داشته باشد.

آیا استفاده از لیپوسونیکس برای من مناسب است؟

بهترین راه برای پی بردن به پاسخ این سوال، درخواست وقت مشاوره با یک پزشک پوست متخصص است. کلینیک‌های مختلفی که عمل لیپوسونیکس را انجام می‌دهند معمولا جلسات مشاوره رایگانی را برای بیماران در نظر می‌گیرند تا فرد بتواند با اطلاعات به دست آمده تصمیم درستی در این زمینه اتخاذ کند.

درباره نویسنده

طاهر تاج پارس

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه