سه مزیت بزرگ درمان لیپوسونیکس

سه مزیت بزرگ درمان لیپوسونیکس

لیپوسونیکس یک راهکار بدون نیاز به عمل جراجی برای کاهش چربی است که از انرژی متمرکز فراصوت (HIFU) برای نابود کردن سلول‌های چربی بهره می‌برد. وقتی سلول‌های چربی نابود شدند، فرآیند طبیعی بدن این سلول‌های مرده را جذب خواهد کرد که در نهایت باعث کم شدن چربی و اندازه دور کمر خواهد شد. برخلاف شیوه معمولا لیپوساکشن، درمان لیپوسونیکس یک عمل حراجی نیست بلکه این درمان صرف با استفاده از یک دستگاه مجهز به انرژی HIFU انجام می‌شود که لایه چربی زیر پوست را نابود می‌کند. این گزینه، انتخابی بسیار مناسب برای چربی‌های زخیم است که توسط لیپوساکشن به راحتی درمان نمی‌شوند. در این مقاله به سه مزیت بزرگ درمان لیپوسونیکس اشاره می‌کنیم که شاید منتظر آنها بوده‌اید.

لیپوسونیکس درمانی بدون نیاز به عمل جراحی

درمان بدون نیاز به عمل حراجی بدین معنی است که شما به هیچ زمانی برای استراحت نیاز نخواهید داشت. بیمارانی که از درمان لیپوسونیکس استفاده می‌کنند می‌توانند به راحتی فعالیت‌های روزانه خود را ساعاتی بعد از عمل ادامه دهند. در حالت عادی عمل جراحی نیاز به چند روز استراحت و مرخصی از محل کار را دارد تا بیمار فرآیند بهبود را طی کند. با لیپوسونیکس دیگر این مشکل وجود ندارد. این عمل در واقع شیوه‌ای غیر تهاجمی است، نیازی به استفاده از کرم‌های بی حسی نیست. همچنین این شیوه درمانی ریسک‌های موجود در عمل حراجی را به وجود نمی‌آورند. در زمان انجام عمل، شاید بیمار کمی ناراحتی را حس کند چون انرژی وارد سطح زیرین پوست می‌شود.

لیپوسونیکس راهکاری تاثیرگذار برای کاهش چربی

در حالی که لیپوسونیکس نیازی به عمل جراحی ندارد، باید گفت که درمانی بسیار تاثیرگذار برای کاهش چربی در نقاط مخصوص بدن است. بهترین بیماران کاندید برای درمان لیپوسونیکس افرادی هستند که زندگی سالمی دارند اما قصد دارند تا سایز دور کمر خود را بیشتر کاهش دهند. حتی یک جسله درمان می‌تواند به کاهش چهار تا پنج سانتیمتر اندازه دور کمر کمک کند که به اندازه یک سایز شلوار یا لباس زنانه است. لیپوسونیکس درمانی است که مستقیما سلول‌های چربی زیر پوست را نابود می‌کند. کم بودن چربی بعد از عمل در زیر پوست تقریبا تضمین شده است. این شیوه آب موجود زیر سطح پوست را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد. با استفاده از این دستگاه چربی به سلول‌های نابود شده باز نخواهد گشت. لیپوسونیکس راهکاری برای کاهش وزن نیست بلکه برای استیل سالم زندگی است.

لیپوسونیکس می‌تواند نیاز‌های رفع چربی شما را تامین کند

لیپوسونیکس می‌تواند روی نقاط مختلفی از بدن به کار گرفته شود و فقط مخصوص به دور کمر و شکم نیست. در حالی که دستگاه‌های دیگری برای کاهش سایز در نقاط بدن وجود دارد اما اکثر آنها صرفا برای استفاده در نقاط خاصی از بدن هستند. لیپوسونیکس دستگاه تطابق پذیر است و می‌توان از آن روی ران، کمر، باسن و … مورد استفاده قرار گیرد. قبل از انجام عمل می‌توانید با پزشک متخصص خود برای درمان در نقاط مختلف بدن مشورت کنید.

درباره نویسنده

طاهر تاج پارس

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه