هزینه انجام عمل لیزر برای رفع موهای زائد چه قدر است

هزینه انجام عمل لیزر برای رفع موهای زائد چه قدر است

از آنجا که انجام عمل لیزر در همه نقاط جهان به عنوان عمل زیبایی لحاظ می‌شود، بسیاری از افرادی که قصد انجام آن را دارند نگران هزینه هستند. باید گفت که هزینه انجام عمل لیزر در هر کلینیک و تحت نظر پزشک‌های مختلف و البته دستگاه‌های متنوع می‌تواند بسیار متفاوت باشد. در کنار آن نیز دستگاه لیزر دایود نسبت به شیوه‌های سنتی رفع موهای زائد بسیار گران‌تر است اما در طول مدت زمان به خاطر ماندگاری بسیار بالا می‌تواند باعث کاهش هزینه شود. شاید شما در نقطه مد نظر بدنتان هر دو هفته نیاز به رفع موهای زائد داشته باشید که هزینه‌هایی را در بر دارد که شاید کم به نظر برسد. لیزر در سمت مقابل بعد از انجام درمان تا مدت بسیار زیادی شما را از رفع موهای زائد بی نیاز می‌کند و می‌تواند با چشم انداز بزرگ، باعث کاهش هزینه نیز باشد. برای در نظر گرفتن هزینه کلی عمل لیزر چند مورد بسیار مهم است که در ادامه به آنها می‌پردازیم.

ناحیه تحت درمان توسط دستگاه لیزر

ناحیه‌ای از بدن که بیمار قصد دارد تا از لیزر روی آن استفاده کند، یکی از فاکتور‌های اصلی تعیین کننده قیمت نهایی است. اگر سطح مقطع مد نظر بیمار بسیار زیاد باشد به طبع هزینه نیز افزایش پیدا می‌کند و در سمت مقابل قسمت‌های کوچک باعث کاهش هزینه خواهند شد. دلیل این تفاوت این است که لیزر دستگاهی بسیار دقیق است که استفاده از آن به حوصله و دقت زیادی نیاز دارد، با افزایش سطح مقطع پوست طول درمان بیشتر شده و نسبت به قسمت‌های کوچک شاهد افزایش قیمت نهایی خواهید بود.

تعداد جلسات لیزر

هزینه نهایی لیزر برای رفع موهای زائد بسته به تعداد جلسات درمانی دارد. هر کدام از این جلسات نیز بر اساس خدمات ارائه شده قیمت گذاری می‌شوند. پس بهتر است که بیمار قبل از انجام درمان از تعداد کلی جلسات آگاه باشد. برای کامل شدن درمان با استفاده از لیزر معمولا بیمار به شش جلسه درمانی به صورت میانگین نیاز دارد. برای رسیدن به بهترین درمان اغلب بیماران به شش جلسه درمانی اضافه نیز نیاز خواهند داشت که باعث افزایش قیمت کلی خواهد شد.

نوع مو

تراکم، ضخامت و بلندی مو می‌تواند نقش مهمی در هزینه نهایی انجام لیزر برای رفع موهای زائد ایفا کند.

هزینه کلی درمان با استفاده از لیزر می‌تواند به سطح استاندارد و کیفی کلینیکی که برای درمان به آن مراجعه کنید نیز مرتبط باشد. قطعا در محل زندگی شما کلینیک و بیمارستان‌های مختلفی وجود دارد که درمان لیزر برای رفع موهای زائد را به عنوان یک خدمت ارائه می‌کنند و هر کدام از آنها قیمت مربوط به خود را دارند. معمولا قیمت نهایی سرویس عرضه شده بسته به لوکس بودن و خدمتی است که کلینیک به شما ارائه می‌کند، ارتباط دارد. اگر قیمت جهانی را در نظر داشته باشیم بسیاری از کلینیک‌ها برای هر جلسه قیمتی در حدود دویست و پنجاه دلار تا سیصد و پنجاه دلار را در نظر می‌گیرند. البته بسیار مهم است که تعداد جلسات را از قبل هماهنگ کنید. برخی از کلینیک‌ها بسته‌های کاملی را برای انجام لیزر در نظر می‌گیرند که قیمتی بسیار رقابتی دارند که برای جذب مشتری بسیار خوب است

برای انجام عمل لیزر در نظر داشته باشید که همیشه به متخصص با تجربه مراجعه کنید که سابقه انجام عمل لیزر را داشته باشد. برای کاهش دادن شانس به وجود آمدن آسیب به پوست و سوختگی و تضمین برای رسیدن به بهترین نتیجه، مراجعه به متخصص با تجربه بهترین راهکار است. هیچوقت نتیجه مناسب نهایی را قربانی کاهش هزینه نکنید. اینکار شاید باعث شود که آسیب به بدن خود وارد کنید که شاید برخی از آنها دائمی باشند.

درباره نویسنده

طاهر تاج پارس

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه