لیزر CO2 فرکشنال مدل PIXEL CO2

دستگاه لیزر فرکشنال برای جوانسازی و هموارسازی پوست

قیمت دستگاه لیزر CO2 فرکشنال

شرایط، حوادث و بیماری‌های می‌توانند آثاری از خود روی پوست بر جای بگذارند. سوختگی پوست، گزیدگی توسط حشرات، آثار حمله حیوانات و جای زخم بیماری‌هایی مثل آبله مرغان می‌تواند از دست مسائلی باشد که اثر همیشه روی سطح پوست بدن داشته باشند. این آثار معمولا در بدن به صورت خدکار درمان نمی‌شوند و جای آنها برای همیشه باقی خواهد ماند. به این آثار روی سطح پوست به عنوان اسکار (Scar) یاد می‌شود. اگر این اسکار‌ها روی قسمت‌هایی از بدن مثل سر، صورت و گردن قرار داشته باشند، می‌توانند روی ظاهر فرد اثر داشته و حس ناخوشایندی به او القا کند. برای رفع اینگونه اسکار‌ها پزشکان متخصص از دستگاه فرکشنال CO2 استفاده می‌کنند. این دستگاه با استفاده از لیزر می‌تواند آثار به وجود آمده از طریق اسکار‌های عمیق را بهبود داده و همچنین از پیری زودرس جلوگیری کند و پوست را جوان نمایش دهد. لیزر فرکشنال CO2 یا فراکسل مخفف در واقع یک روش غیر تهاجمی برای ترمیم اسکار‌های پوست است. این دستگاه اشعه‌ای را روی پوست با انرژی بالا می‌تاباند. این اشعه در حقیقت به هزاران میکروسکوپیک تبدیل شده و به لایه‌های پایین‌تر پوست نفوذ می‌کند. لیزر فرکشنال در واقع تکنولوژی میان لیزر‌های تخریبی و لیزر‌های غیر تخریبی است. لیزر‌های تخریبی روی لایه اپیدرم و سلول‌های سطح پوست تاثیر می‌گذارد. در سمت مقابل لیزر‌های غیر تخریبی فقط روی لایه میانی و یا همان درم تاثیر می‌گذارد. ویژگی مهم لیزر فرکشنال این است که به صورت همزمان می‌تواند روی لایه‌های اپیدرم و درم تاثیر‌گذار باشد تا بیمار نتیجه مناسب‌تری را مشاهده کند.

 

الکساندرایت

قیمت دستگاه لیزر CO2 فرکشنال

لیزر PIXEL CO2 فرکشنال با میکرو کانل هایی ۱۰۶۰۰nm درون پوست نفوذ میکند.

مکانیزم کار این لیزر بدین شرح است که ابتدا ستون هایی از نور لیزر با شعاع بسیار کم (در اندازه میکرون) به روی سطح پوست تابیده می‌شود. هر کدام از این نور لیزر‌ها با نام Microthermal Treatment Zone یا MTZ شناخته می‌شوند. این نور لایه‌های سطحی و میانی پوست را تحت تاثیر داده و به همین شکل فرآیند درمان و ترمیم پوست آسیب دیده آغاز می‌شود. در حالی که عمق عمل فرکشنال بسیار زیاد است استفاده از شعاع کم در تابیدن لیزر باعث می‌شود که به بافت پوست آسیبی وارد نشود. بدین ترتیب مناطقی از سطح پوست کاملا سالم باقی می‌ماند.

هر کدام از ستون‌های لیزر اشاره شده که بر روی پوست تابیده می‌شوند، موجب تخریب لایه‌های اپیدرم و درم به صورت عمودی خواهد شد. بر اثر تابیده شدن نور لیزر به صورت عمودی، اپیدرم و سلول‌های رنگدانه بیرون ریخته شده و در نهایت با تخریب درم کلاژن جدیدی به وجود می‌آید. این کلاژن فرآیند بازسازی و ترمیم پوست را بر عهده دارد. یکی از ویژگی‌های اصلی این لیزر جوانسازی و ایجاد طراوت در پوست است. لیزر فرکشنال برای افرادی که دارای ترک‌های ناشی از بارداری، افتادگی پوست، سوختگی، اسکار آکنه و یا جراحی باشند غیر قابل استفاده است. در طول درمان با استفاده از این دستگاه نیاز به بیهوشی نیست. این شیوه البته باعث وجود درد در ناحیه مد نظر پوست خواهد شد و به همین منظور بهتر است سی دقیقه قبل از عمل در ناحیه مد نظر از پماد لیدوکائین استفاده شود. هر جلسه درمانی به پانزده الی سی دقیقه زمان نیاز دارد. تعداد جلسات درمان نیز توسط پزشک تعیین خواهد شد که معمولا چیزی بین چهار الی هفت جلسه است و بهتر است که در هر ماه یک بار جلسه درمانی انجام شود.

محصولات دیگر :

شرایط خرید و قیمت فروش دستگاه لیزر دایود

شرایط خرید و قیمت فروش دستگاه لیزر پلاتینیوم سوپر آیس

شرایط خرید و قیمت فروش دستگاه لیزر دایود آلما

شرایط خرید و قیمت فروش دستگاه لیزر اس اچ ار

شرایط خرید و قیمت فروش دستگاه لیزر الکساندرایت

شرایط خرید و قیمت فروش دستگاه لیزر CO2 فرکشنال مدل PIXEL CO2